D’ROSE doğal zeytinyağlı, bitkisel cilt bakım sabunları, tutku ve özenli çalışmalar sonucu ortaya çıkmıştır. Tüm ürünler cilt tiplerinin özellikleri ve ihtiyaçlarına göre formüle edilmiştir.

Çalışmalarımızın çıkış noktası, insana ve doğaya zarar vermeden etkin faydalanmayı ve memnuniyeti sağlayarak, siz kullanıcılarımızla buluşturmak olmuştur. Doğanın bize sunduğu bitkisel saf hammaddelerle çalışarak, cildinizle dost sabunlarımızı ürettik.

Ürünlerimizin tamamı el yapımı ve el kesimidir. Doğal sabun, yapısı gereği el yapımı olmalıdır. Sabunlarımız soğuk proses yöntemiyle, içeriğindeki bitkisel özlere hiçbir zarar vermeden üretilmektedir.

Ürünlerimizde temel zeytinyağının yanında, tüm formülasyonlarımızda bulunan hindistan cevizi yağı, kayısı yağı, hint yağı ve shea yağı sabunlara dayanıklılık, köpürme kapasitesinde artış, cildin derin temizlenmesi, yağ-nem dengesinin korunması gibi ciddi etkinlikler sağlamıştır.

Ayrıca her sabunun kendi formülasyonu çerçevesinde; aromatik ve sabit bitkisel yağlar, baharatlar, bitki yaprak ve çiçekleri ile zenginleştirilmiş, doğal olarak renklendirilmiş, estetik hoş doğal bir çekicilik kazandırılmıştır. Kesinlikle gıda, kozmetik vb. boya kullanılmamıştır. Kimyasal katkı maddesi ve hayvansal yağ içermez.

Zengin formülasyonlarla oluşturulmuş D’ROSE doğal zeytinyağlı cilt bakım sabunları, içeriğindeki vitamin, mineral ve yağ asitleri sayesinde cildi temizlerken besleyen, onaran, nemlendiren, yumuşatan birer cilt bakım sabunu haline gelmişlerdir.

Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Ürünlerin etkinlikleri literatüre veya geleneksel kullanıma dayanmaktadır.

Sabun çeşitlerine göre; haricen el, yüz, saç ve genel vücut temizliğinde ve cildinizin bakımında kullanılan ürünlerimiz, ilaç değildir, tedavi amaçlı kullanılmaz.

Sabunlarımızı göze, açık yaraya ve genital bölgeye uygulamayınız. Kullandıktan sonra kuru yerde tutunuz.